Güney Doğu Turu

TUR PROGRAMI; 

HALFETİ de ( Tekne Turu )  URFA da Sıra Gecesi ve Yemegi

BALIKLI GÖL  –  DİYARBAKIR - MARDİN -  EYÜP NEBİ KÖYÜ - TARSUS

          1.Gün Afyon’dan Çarşamba Günü Saat: 17.45 de Hareketle Yolda Vereceğimiz Molalarla Sabah Halfeti’ye Ulaşarak Halfeti de Tekne Turu Yaparak Tekne Turu Sonrası Urfa’ya Hareket Urfa’da Halil-ul Rahman Camii, Balıklı Göl, İbrahim A.S.Lamın Doğduğu Mağara ve Ateşe Atıldığında Düştüğü Mağara, Mancınık Tepeleri Ziyaretleri Sonrası Eyüp Peygamberin Çile Çektiği Mağara ve Şifalı Suda Banyo İmkânı Sonrası Otele Geçerek Otele Yerleşme Sonrası Belirtilen Saatte Toplanarak Sıra Gecesi ve Akşam Yemeği

           2. Gün: Sabah Otelde Alacağımız Kahvaltı Sonrası Eyüp Nebi Köyüne Hareket Eyüp A.S.Lamın Türbesi ve Eşi Rahime Annemizin Türbeleri Ziyareti Sabır Taşı ve Şifalı Sudan İçerek Diyarbakır’a Hareket Diyarbakır’da On Gözlü Köprünün Gezilmesi daha sonra Merkez de bulunan Diyarbakır surları, Süleymaniye cami, Ulucami ziyaretlerimizin ardından Alış Veriş İçin Serbest Program ve otele yerleşme.

          3. Gün: Sabah Otelde Alacağımız Kahvaltı Sonrası Belirtilen Saatte Tonlanarak Midyat’a hareket; Tarihi Midyat konakları ve sokaklarının gezilmesinin ardından Mardin’e ulaşarak Eski Mardin evleri, Ulu cami ziyareti, Mardin’in tarihi sokakların da yürüyüş sonrası alış veriş için serbest zaman sonrası belirtilen yer ve saatte toplanarak Afyon’a dönüş için hareket. Bir başka turumuzda buluşma dileği ile vedalaşma.  

LÜKS ARAÇLARLA ULAŞIM

YOL BOYU ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

2 SABAH 2 AKŞAM YEMEĞİ

URFA’da SIRA GECESİ 

2 GECE OTEL KONAKLAMA

HALFETİ de TEKNE TURU

NOT: Otobüslerde 2 kişilik koltuklarda birer kişi oturacaktır. Araçlarda normalleşeye dönüş olursa tur fiyatında düşüş olacak ve yolcuya iadesi yapılacaktır. Tur Programında acenta değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

×
Geri Dön